Адвокат з розлучень у Києві: як отримати якісний результат

Процес розірвання шлюбу не може бути легким та швидким. Для того, аби вчиняти всі дії виключно в порядку, встановленому законом, потрібно зберегти холодний розум та мислити, абстрагуючись від емоцій та почуттів, що переповнюють при розлученні. Елементарна неуважність чи будь-яка неточність при заповненні документів зможуть легко затягнути і без того нешвидкий процес.

Найбільш оптимальним та виваженим рішенням буде звернення за юридичною допомогою до професіоналів. Делегуючи повноваження, ви однозначно збережете свої нерви, а адвокати з сімейних справ у свою чергу оформлять необхідні документи з урахуванням саме вашої ситуації та захистять ваші права.

Які послуги щодо розірвання шлюбу можна замовити?

 1. розірвання шлюбу незалежно від наявності згоди чоловіка чи дружини;
 2. поділ об’єктів, що були нажиті за час шлюбу;
 3. встановлення ролі кожного з батьків у вихованні дитини;
 4. стягнення аліментних платежів.

Професіонали своєї справи, адвокати з розірвання шлюбу в Києві, забезпечать повний та всебічний захист ваших прав та інтересів не лише в суді, а й в усіх органах державної влади, підготують усі документи належним чином та особисто представлятимуть ваші інтереси при вирішенні всіх питань. Розставити всі крапки в конфліктній ситуації можна лише завдяки раціональному підходу досвідченого фахівця.

Що включено до роботи адвоката з сімейних справ?

 • Консультація. Адвокати оцінять обставини саме вашої ситуації, запропонують всі можливі варіанти розвитку подій та проллють світло на вашу справу з юридичної точки сприйняття.
 • Захист в суді. В 90% випадків, аби вирішити сімейні конфлікти необхідно звертатись до суду. Заручившись підтримкою адвокатів компанії «Альва Прайвесі», ви можете бути впевнені, що ваші інтереси та права будуть захищені на найвищому рівні.
 • Медіація. Або ж мирне врегулювання спору. За участі наших спеціалістів ви зможете в спокійній обстановці обговорити саме юридичні аспекти ваших конфліктів, залишивши бурхливі емоції за дверима зали перемовин. Цей спосіб дозволить значно пришвидшити процес розлучення, а юрист зі свого боку потурбується про правильне оформлення результату.

Який алгоритм роботи юриста з розлучень?

Перед тим як приступити до роботи адвокат в першу чергу обговорює з клієнтом порядок наступних дій, збирає та аналізує докази, оцінює ситуацію, ризики, які можуть виникнути в майбутньому, та відповідно кроки, вжиття яких допоможе їх уникнути. Після того, як всі аспекти співпраці будуть погодженні, адвокат відразу ж приступає до виконання доручень клієнта.

Чому слід довіритись адвокатам з розлучень «Альва Прайвесі»?

 • Адвокатська таємниця та конфіденційність. Працівники юридичної фірми розуміють цінність репутації клієнта, відтак вся інформація, яка була довірена юристам за час співпраці залишається суворо конфіденційною не лише під час виконання доручень клієнта, а й після виконання роботи.
 • Стабільність та результат. Успішно виграні справи – це найкраща характеристика юридичної фірми. Діяльність юристів завжди спрямована на досягнення результату.
 • Кваліфікація. Великий досвід роботи та підкованість юристів саме на сімейних спорах дозволяють вести справи з урахуванням всіх тонкощів, з якими можна зіткнутись на практиці.
 • Доступність послуг. Ціни за надання правової допомоги сформовані на максимально доступному рівні та не вплинуть значним чином на ваше фінансове становище. Крім того, ви самостійно можете корегувати обсяг юридичних послуг і, відповідно, ціну.

Юридична компанія «Альва Прайвесі» щоразу показує ефективні результати своєї роботи, що як наслідок підвищує рівень довіри зі сторони клієнтів. При замовленні послуг адвоката на сайті alvaprivacy.ua ви можете ознайомитись з актуальною вартістю пакетів послуг з розлучення та обрати саме той, який підходить індивідуально вам.