Власне висловлювання на ЗНО з англійської мови: як бути готовим?

интернет магазин книгВласне висловлювання на ЗНО з англійської мови: як бути готовим?

Власне висловлювання на ЗНО з англійської мови – одне з найголовніших завдань, яке дозволяє продемонструвати рівень володіння лінгвістичним матеріалом та здатність коректно викласти власні думки. Проте жодні англійська мова підручники не містять інформації про те, як правильно підійти до написання цього листа та якого алгоритму дій треба дотримуватися, щоб створити ідеальне висловлювання.

Крок 1. Уважно читаємо завдання Це відправна точка, від якої буде залежати половина успіху. Треба максимально точно зрозуміти зміст самого завдання, а також на його основі обов’язково визначитися з часовими формами, які мають бути використані в тексті. Це дуже важливо, адже неправильний вибір часу може змінити зміст всього висловлювання і залишити абітурієнта без балів.

Крок 2. Визначаємося з видом листа. В залежності від майбутнього змісту та цілі висловлювання, це може бути офіційний, напівофіційний або лист особистого характеру. Це вплине на стиль викладеної інформації та вибір лексичних одиниць. Добре описують ці нюанси oxford book, де можна знайти й типові висловлювання, характерні окремо для кожного виду листа.

Крок 3. Скласти план майбутнього висловлювання. Багато дітей уникають цього пункту,але даремно. Саме план допоможе розкрити тему в повному обсязі й уникнути помилок у змісті.

Крок 4. Працюємо на чернетці. Спочатку краще написати висловлювання на чернетці, ретельно перевірити його на наявність помилок, і лише потім переписувати на сам бланк.

Крок 5. Переписуємо лист на бланк відповідей. Обов’язково звертаємо увагу на відсутність у тексті особистої інформації (прізвища, адреси). Також треба пам’ятати, що лист має розміститися на одному листі. Виходити за поля або писати на зворотній стороні заборонено. І ще кілька важливих питань

1. Обсяг. Незважаючи на рекомендацію, що обсяг висловлювання має бути не менше 100 слів, ніхто не перераховує їх при перевірці. Просто вважається, що саме стільки лексики достатньо, щоб повністю розкрити зміст питання.

2. Чи треба ділити лист на абзаци? Так, це обов’язково і абзаців має бути 5. Саме таким чином можна грамотно викласти свою думку і оформити лист відповідно. Книжковий інтернет-магазин bookletka.com пропонує широкий вибір різноманітної методичної літератури, яка допоможе підготуватися до ЗНО з англійської мови та скласти його на 190 — 200 балів.